Novembar ‘19 u CNP-u

Ovogodišnji novembarski program Crnogorskog narodnog pozorišta:
 

 

1. XI
Petak
DAN CRNOGORSKOG NARODNOG POZORIŠTA
MJESEC DANA NA SELU
Ivan Sergejevič Turgenjev | Režija Paolo Mađeli
Makedonski narodni teatar, Skoplje
Velika scena u 20.00
5. XI
Utorak
Gostovanje
BOG MASAKRA
Jasmina Reza | Režija Siniša Evtimov
Kraljevsko pozorište Zetski dom, Cetinje
Scena Studio u 20.30
6. XI
Srijeda
U saradnji sa Filmskim centrom Crne Gore
Filmski program – Cinema Studio
PARAZIT 
Režija Bong Joon Ho
Uloge:  Kang-ho Song, Yeo-jeong Jo, So-dam Park
Dobitnik Zlatne palme na Festivalu u Kanu
Scena Studio u 20.30
8. XI
Petak
IVANOV
Anton Pavlovič Čehov | Režija Andrij Žoldak
Velika scena u 19.00
9. XI
Subota
U saradnji sa Filmskim centrom Crne Gore
Filmski program – Cinema Studio
PARAZIT 
Režija Bong Joon Ho
Uloge:  Kang-ho Song, Yeo-jeong Jo, So-dam Park
Dobitnik Zlatne palme na Festivalu u Kanu
Scena Studio u 20.30
11. XI
Poneđeljak
 ČEKAJUĆI GODOA
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00
12. XI
Utorak
 ŽENIDBA
Nikolaj Vasiljevič Gogolj | Režija i adaptacija Egon Savin
Koprodukcija CNP i Kraljevsko pozorište Zetski dom, Cetinje
Velika scena u 20.00
13. XI
Srijeda
OČEVI SU GRAD(ILI)
Boris Liješević
Velika scena u 20.00
14. XI
Četvrtak
 ŠĆERI MOJA
Maja Todorović | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20.00
15. XI
Petak
 Duvački ansambl Crnogorskog simfonijskog orkestra
Gudački ansambl Crnogorskog simfonijskog orkestra
Program: A. N. Tarkman, A. Kaplet, A. Pjacola
Velika scena u 20.00
16. XI
Subota
U saradnji sa Filmskim centrom Crne Gore
Filmski program – Cinema Studio
PORTRET DJEVOJKE NA VATRI
Režija Céline Sciamma
Uloge:  Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami
Nagrada za najbolji scenario i priznanje “Queer Palm” na Festivalu u Kanu
Scena Studio u 20.30
18. XI
Poneđeljak
U saradnji sa Filmskim centrom Crne Gore
Filmski program – Cinema Studio
PORTRET DJEVOJKE NA VATRI
Režija Céline Sciamma
Uloge:  Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami
Nagrada za najbolji scenario i priznanje “Queer Palm” na Festivalu u Kanu
Scena Studio u 20.30
19. XI
Utorak
BURE BARUTA
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00
20. XI
Srijeda
 BURE BARUTA
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00
21.  XI
Četvrtak
SMRT I DJEVOJKA
Arijel Dorfman  I  Režija Goran Bulajić
Scena Studio u 20.30
22. XI
Petak
SMRT I DJEVOJKA
Arijel Dorfman  I  Režija Goran Bulajić
Scena Studio u 20.30
23. XI
Subota
Crnogorski simfonijsiki orkestar
Dirigent Alberto Veronezi
Program: Ž. Bize, Đ. Pučini, O. Respigi
Saradnja Fondacije festivala Pučiniano, Crnogorskog narodnog
pozorišta i Muzičkog centra Crne Gore
Velika scena u 20.00
25. XI
Poneđeljak
OTVOREN KRAJ
Jovana Bojović | Režija Petar Pejaković
Scena Studio u 20.30
27. XI
Srijeda
Gostovanje
ALKESTIDA
Lada Kaštelan prema Euripidu | Režija Livija Pandur
Kazalište Marin Držić, Dubrovnik (Hrvatska)
Velika scena u 20.00
29. XI
Petak
THE BEAUTY QUEEN
Martin Makdona | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Scena Studio u 20.30
30. XI
Subota
HAMLET
Vilijam Šekspir | Režija i adaptacija  Ana Vukotić
Velika scena u 20.00
1. XII
Neđelja
CNP gostuje u Nikšiću
Gostovanje na Međunarodnom festivalu glumca – Nikšić 2019
SMRT I DJEVOJKA
Arijel Dorfman  I  Režija Goran Bulajić
Nikšićko pozorište u 20.00
2. XII
Poneđeljak
HAMLET
Vilijam Šekspir | Režija i adaptacija  Ana Vukotić
Velika scena u 20.00

Kratki URL: https://zrcalo.me/?p=7806

Objavio dana nov 1 2019. u kategoriji Vijesti. Možete pratiti sve u vezi ovog teksta putem RSS 2.0. Ako želite, prokomentarišite ovaj tekst

Ostavi svoj komentar

Prijava | Administrator SPETROV